Malyn Factory LLC –
якість як складова успіху

“Споживач завжди правий і заслуговує на якісний продукт. Це золоте правило допомагає виробникам плодово-ягідної та овочевої галузі бути успішними як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.”

Іван КОТЯШзасновник ТОВ «Малин Фекторі»

Вирощування фруктів, ягід і овочів в Україні – це здебільшого виробництво під відкритим небом. Тому є чимало природних факторів, які впливають на якісні показники продукції, і їх потрібно враховувати у подальшій реалізації. Класифікація ягід дає можливість продемонструвати їхні переваги вже у готовій продукції та подати її до столу споживача у найкращий спосіб.

Ми маємо можливість з того валу, наприклад, ягоди, яка приходить на переробку, відібрати продукцію за смаковими властивостями, вибрати з них найсолодші, найспіліші партії та зробити з неї пюре чи порошки. Не додаємо ні цукру, ні води, тільки 100% натуральний продукт. Слідкуємо за світовими тенденціями і у відповідному напрямку розширюємо асортимент готової продукції. А натуральна, особливо органічна їжа нині користується попитом.

До речі, більшість вітчизняної «органіки» експортується, і наш кластер – не виняток, бо на внутрішньому ринку культура споживання органічних продуктів ще мало розвинена.

Краще один раз побачити

Наші досягнення

186

Ефективність виробництва порівняно з попереднім періодом

347

Прийнято партій сировини від постачальників

239

Відвантажено товарних партій продукції

Malyn Factory LLC – виробництво, схвалене природою

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean.

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences

Контактна інформація:

  Malyn Factory LLC

  ВИРОБНИЦТВО
  ТОВ “МАЛИН ФЕКТОРІ”
  11603, вул. Івана Огієнка, 54,
  м. Малин, Житомирська обл.
  Україна

  Тел.: +380682986362 (Дирекція)
  Тел.: +380677031373

  malyn.factory@gmail.com

  Показати на мапі